Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w ATA Finance?
Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę?

Młodsza Księgowa

Katowice, śląskie

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz miesięcznych raportów dla Klientów
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • dokonywanie płatności wobec banków i innych instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych
  • rozliczanie zaliczek, delegacji, itp.
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, itp.)
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych

Wymagania:

  • znajomość programu księgowego FK Symfonia Forte oraz ERP OPTIMA,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel,
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości,
  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość,
  • dobra komunikacja interpersonalna (praca w zespole),
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę na czas próbny 3 miesięcy
  • druga umowa o pracę na czas określony 24 miesiące

Możliwości:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów,
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia
  • pakiet MultiSport

Informacje dodatkowe:

Wymiar etatu:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na okres próbny

Czas trwania umowy:

I umowa 3 miesiące, II umowa 24 miesiące

Liczba wakatów:

2

Min. doświadczenie:

2 lata

Min. wykształcenie:

średnie zawodowe

Branża / kategoria:

Praca Księgowość / Audyt

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.katowice|atafinance.pl| |rekrutacja.katowice|atafinance.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez ATA Finance Sp. z o.o. w ramach rekrutacji na stanowisko …”.

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia powyższa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej.