Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w ATA Finance?
Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę?

Asystent/ka ds. księgowości i płac z j. niemieckim

Katowice, śląskie

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołów księgowych w kompleksowej obsłudze Klientów niemieckojęzycznych
  • weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • pomoc przy sporządzaniu list płac, przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • archiwizacja dokumentacji płacowej i finansowo-księgowej
  • sporządzanie doraźnych analiz i zestawień na potrzeby Klientów

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min B1)
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość zasad rachunkowości
  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość
  • dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobycia doświadczenia w zakresie księgowości, podatków i płac

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu księgowego Comarch ERP OPTIMA
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Forma zatrudnienia:

  • umowa zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Możliwości:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów
  • możliwości rozwoju i awansu

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i dobrej lokalizacji
  • elastyczną formę zatrudnienia oraz ruchome godziny pracy
  • możliwość pogodzenia pracy z nauką
  • pakiet MultiSport

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.katowice|atafinance.pl| |rekrutacja.katowice|atafinance.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez ATA Finance Sp. z o.o. w ramach rekrutacji na stanowisko …”.

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia powyższa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej.