Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w ATA Finance?
Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę?

Asystent Doradcy Podatkowego (konsultant podatkowy)

Warszawa, mazowieckie

Wymagania:

  • studentka/ student V roku, absolwentka/ absolwent,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności,
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze (doświadczenie w  pracy będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy:

  • stała umowa o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,
  • możliwość odbycia praktyki przy uzyskiwaniu uprawnień doradcy podatkowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych.

Obowiązki:

  • sporządzanie projektów opinii podatkowych oraz korespondencji do urzędów,
  • analiza orzecznictwa i interpretacji podatkowych,
  • wykonywanie czynności pomocniczych w bieżących pracach zespołu,
  • pozostałe czynności związane z bieżącą obsługą klienta.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
office|atatax.pl| |office|atatax.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez ATA Finance Sp. z o.o. w ramach rekrutacji na stanowisko …”.

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia powyższa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej.