Would you be informed about all events in ATA Finance?
You do not have time to keep track of our site?

Sign up for the newsletter!

Asystent Doradcy Podatkowego

ATA Tax Sp. z o.o. Oddział w Warszawie

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu doradców podatkowych w wykonywaniu bieżących zadań
  • przygotowywanie projektów opinii, wniosków o wydanie interpretacji podatkowych, korespondencji urzędowej
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, interpretacjach organów podatkowych oraz orzecznictwie sądów administracyjnych
  • przygotowanie prezentacji na szkolenia w zakresie prawa podatkowego dla klientów
  • wsparcie w zakresie archiwizacji dokumentów oraz prowadzonej korespondencji z klientem

Wymagania:

  • studentka/student ostatniego roku lub absolwent z wykształceniem ekonomicznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności,
  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

Możliwości:

  • stała umowa o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,
  • możliwość odbycia praktyki przy uzyskiwaniu uprawnień doradcy podatkowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
office|atatax.pl| |office|atatax.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"